Ads

KURUMSAL

M&H Tekstil

Toptan İş Elbiseleri Satış Merkezi
M&H Tekstil Kurumsal

M&H Tekstil® İş Kıyafetleri, Medikal Tekstil ürünleri ve promosyon çanta imalatı yapan bir limited şirketidir. Kuruluşumuzdan bu yana insana ve doğaya karşı sorumluklarımız gereği profesyonel iş elbiselerinin kullanım alanlarını yaygınlaştırmayı görev edindik. Bu bağlamda iş elbiseleri kullanımına yönelik ilginin artması ve daha etkileşimli bir reklam aracı olarak kullanılması için işçi tulumlarında , işçi yeleklerinde , işçi montlarında  baskı yöntemini uygulamaya başladık. Firmamız baskı yöntemi sayesinde geniş bir müşteri kitlesine daha kaliteli bir hizmet sunarak, profesyonel iş elbiselerinin Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmasına katkı sağladı.

2012 yılı başlarında ise; Doktor ve Hemşire önlükleri başta olmak üzere tüm hastane kıyafetlerini ve meslek gruplarına yönelik " İş Elbiselerini " üretim parkuruna dahil ettik.

Günümüz ticaret koşulları sebebiyle tüketiciler satın alacağı ürünleri aracı ve satıcılardan temin etmek yerine doğrudan imalatçıdan satın almayı tercih etmektedirler. Üretimciye ulaşmak için çaba sarfeden müşterilerimizin bu taleplerini karşılamak adına önce doğrudan satış mağazamızı ardından da internet satış mağazamızı faaliyete geçirdik. Klasiklerin dışında tescillenmiş yepyeni modellerimizi internet sitemizde bulabileceksiniz.

Üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizin hammaddesi birinci kalitede olup çevreye zararsız ve hijyeniktir.

M&H Tekstil ® önümüzdeki yıllarda uzun vadeli hedeflerini ortaya koyarken doğa ve insan merkezli sağlam bir temel üzerine ilerleyerek büyümeyi ilke olarak benimsemiş bir firmadır.0 yorum:

Yorum Gönder